Comments

 1. Varbūt Tev palīdzēs doma, ka nepelnīti nekas nenotiek, savukārt, ja ir pelnīts, tad no mācības neizvairīsies, nedz naktī pārbaudot, vai bērns elpo, nedz vaktējot mašīnu.

  Bet Dievs Tevi sargā. Tikai notici tam! Es saprotu, ka Tu uz dzīvi skaties savādāk nekā liela daļa cilvēku, tāpēc vienkārši centies dzīvot pārliecībā, ka nekas slikts nenotiks. Jo nelaimes, slimības mums tiek sūtītas, lai mēs pārdomātu savu attieksmi pret dzīvi, cilvēkiem un sevi pašu. Tāpec vislabākā strahovka droši vien ir jau laicīgi izanalizēt sevi un izmainīt domas. Teiksim, ja saproti, ka esi pārāk pieķērusies materiālām lietām (es nesaku, ka tā ir, vienkārši piemēra pēc), tad mēģini samazināt nozīmību, ko piešķir šīm vērtībām, līdz ar to ausgtākajiem spēkiem nevajadzēs Tevi mācīt šajā zinā. Notici mīlestības varenajam spēkam. Tava mīlestība sargā Tavu bērniņu!!!
  Un par TV… (cik labi, ka es neskatos)… ne velti saka: labas ziņas ir sliktas ziņas. Varbūt atrodi kādu nodarbi, lai neatliktu laika sekot ziņām? Sāc mācīties kādu valodu, vai sāc nodarboties ar kādu rokdarbu veidu. Tas palīdzēs Tev neielaist sevi masu mēdijos valdošo negatīvu.

  1. Paldies par mierinošu vārdu 🙂
   Pirms n-tajiem gadiem nopirku spāņu valodas pašmācības grāmatu, periodiski uzadu vai uztamborēju kaut ko. Arī šobrīd stāv iesākti pāris darbi, kurus kaut kad vajadzētu pabeigt…. Nav ne laika knibināties, ne gribēšanas 🙂 Tāpat arī ar valodu – kursiem naudas žēl, pašmācībai – disciplīnas trūkst.

   Tādā ziņā es apbrīnoju cilvēkus, kas spēj sevi nodarbināt un aizraut ar dažādām interesantām lietām. Piemēram Tu – vannas bumbas, eļļas, veselīgs dzīvesveids, “dzīves jēgas” literatūra utt.

   Kaut gan – varbūt to grāmatu arī izvilkšu un no jauna apskatīšos 🙂

   1. Nu, kā jau paredzēju, kaut kas arī notika – uz svētkiem esam bez auto. Paldies dievam ne avārija, bet kļūme elektronikā 🙂

Comments are closed.