Comments

 1. Jasmīntēju, aromatizētu melno, vieglas piparmētras, pu-erh, pelašķus, sarkano miksli… Nav tā, ka vienu konkrētu.

 2. vai nav tā, ka nevari aizmigt domu dēļ? Ka, noliekot galvu uz spilvena, visu laiku pa galvu šaudās dažādas domas?

   1. >> ar tukšu galvu jau neviens neiet gulēt 😀 LĀBS!

    Nepareizās tējas dzer. Melno atstāj rītam. Tajā ir krietna deva kofeīna. Runā, ka vairāk kā kafijā, kas savukārt nozīmē, ka neies Tavs organisms pēc tās dzeršanas gulēt. Neēd arī neko tādu, kas Tev dotu papildus enerģiju. Saldumus un Co liec mierā.

    Atrodi, ko nomierinošu. Piparmētrām piejauc klāt ugunspuķi.

    1. Nezinu, kafija gan uz mani parasti nekādu milzīgi enerģētisko iespaidu neatstāj. Domā tēja stiprāka?

   2. Neiet gan, bet pamēģini atslēgt domas, pašu vienkāršāko meditāciju – pamēģini kādu brīdi vienkārši ne par ko nedomāt. Lai galvā nebūtu pilnīgi nevienas domas – absolūts klusums. Man šis palīdz 100%.
    Viens veids, kā to izdarīt, ir skaitīt līdz divi: 1-2-1-2-1-2-1-2. Vieninieks uz ieelpu, divnieks uz izelpu. Vari iedomāties, vizualizēt, kā uz 1 gaiss tevī ieplūst, caur degunu, plaušām izskrien pa visu ķermeni, un uz 2 – izplūst. Tas palīdzēs galvā neielaist citas domas – vienalga, lai cik patīkamas un nenorūpējušās tās nebūtu.

    Pamēģini 😉

 3. Tā runā. Piemēram, kafiju uz mani arī nedarbojas, vismaz tās lētās ne 😀 Bet baltā tēja kombinācijā ar zaļo – es visu nakti varu pēc tam plastikot. Miegs ne vienā acī.

  1. Nenoniecini lēto kafiju. Nescafe sarkanajā bundžā ir tāda inde, ka sirds lec ārā pa muti. Bet vispār sen nav tā forši kaut kur pasēdēts un vienkārši padzerta tēja…

Comments are closed.