Tags

, , , ,

Labdarība tuvojoties Ziemassvētkiem kā parasti sāk sist augstu vilni. Pasternakas eņģeļi, Swedbankas Rūta, avīzes, žurnāli –  visi metas aicināt uz atbalstu.

Pareizāk jau būtu savu labdarības artavu sniegt visa gada garumā kādu atbalstot, bet nu kā ir tā ir – Ziemassvētki tomēr vairāk atver ļaužu maciņu ne tikai sava mantu krāvuma papildināšanai un vēdera lutināšanai, bet arī citu iepriecināšanai. Kā nekā sauklis vēsta, ka šis ir došanas un dāvināšanas laiks.

Es parasti neesmu diezko atsaucīga šiem lūgumiem, tomēr šogad esmu nolēmusi piedalīties vienā projektā. Tā kā mans vīrietis ir mbclub.lv aktīvs lasītājs, rakstītājs, tad padalījās, ka šogad jau vairākus gadus šī kluba dalībnieks Vabo organizē Ziemassvētku dāvanu gādāšanu kādai Latgales ģimenei, kā arī iespēju robežās – gan naudu, gan apģērbu un mantas nododot tiem, kas zina, kam vēl ir nepieciešams kaut neliels prieciņš.

Gribu aicināt visus atsaukties šim aicinājumam un padarīt bērniem šos svētkus gaišākus un priecīgākus ar kādām dāvaniņām, kā arī  ziedot kādu naudiņu, lai svētku galds tiešām būtu svētku un arī pēc tam vēl kādam laikam būtu krājumi pārtikšanai. Pati jau esmu sapakojusi drēbju maisu un tiklīdz valsts pabalstīs mani, tā arī kādu naudiņu pārskaitīšu.

Ja arī pašiem nav iespējas piedalīties, lūdzu nododiet informāciju tiem, kam šāda iespēja un arī vēlme ir 🙂

Visa informācija un kontakti par iespēju atbalstīt šo pasākumu ir atrodama šeit. Turpat arī ir iepriekšējā gada atskaite un fotogrāfijas no apdāvināšanas brauciena.