Par mani / Kontakti

photo5Mūsu vecmāmiņas un mammas gatavoja un pierakstīja receptes kladēs, burtnīcās līmēja izgriezumus no avīzēm ar padomiem mājsaimniecībā un gatavošanā. Šī ir mana klade, kas gadu no gada tiek pildīta un piepildīta. Tajā ir gan vecmāmiņu klades receptes, gan pašas improvizācijas, eksperimenti un meklējumi, kā arī no citiem gūtā pieredze.

Es cenšos pierakstīt visu tieši tādā secībā kā daru pati. Cenšos nelietot gatavos maisījumus – garšvielu, biskvītu, krēmu, jo laiks iet, produkti mainās un vairs nav iespējams izmantot to pašu, ko senāk. Cenšos rakstīt gramus un mililitrus, jo ne visas sviesta paciņas ir 200g smagas un arī raugs vairs nav fasēts tikai viena apjoma iepakojumā. Bet es nevairos arī no nelielas ķīmijas piedevas “cēla” mērķa vārdā 🙂

Kad neesmu virtuvē, mani var atrast dārzā jau trešo reizi sezonā pārplānojot puķu dobes, izklaidējot jauno paaudzi vai kārtējo reizi pārlasot kādu grāmatu.

Vari sekot man arī Twitter vai/un FaceBook.

 

 

 

One Reply to “Par mani / Kontakti”

 1. Sveiki!

  Interesējos, vai Jūsu mājaslapā ir iespējams ievietot rakstu? No savas puses piedāvāju kvalitatīvu rakstu, par kura tematiku un saturu varam vienoties, lai tas atbilst arī Jūsu rakstu specifikai.
  Kā piemērs, šis raksts, kurš ir ticis iepriekš veidots: http://www.zz.lv/reklamraksti/dazas-pazimes-pec-kuram-meklet-bernam-draudzigu-zobarstniecibu-231943 , bet varu arī atrast kādu specifiskāku piemēru Jums, ja ir vēlme.
  Šāda veida raksts būtu labs papildinājums Jūsu mājaslapai un tās lasītājiem, kā arī es iegūtu neitrālu atsauci uz mājaslapu, kura ir iekšā rakstā. Piemēram, kā dotajā rakstā uz Apines Klīniku.

  Ja ir kādi jautājumi, tad droši sakiet.
  Gaidīšu atbildi no Jums!

  Paldies!

Leave a Reply