Par mani / Kontakti

Savam priekam un ērtībai izveidoju jaunu lapu – http://www.egitasvirtuve.lv/, kas būs veltīta lietām par un ap ēdienu. Iepriekš bieži esmu saņēmusi jautājumu: Visi ēdieni ir pašas gatavoti un pasniegti gan ikdienā ģimenei un svētkos viesiem, un arī rezultāts ir pašas fotogrāfēts. Tā tas arī paliks turpmāk.

 

Kas notiks ar majassirds.lv? Ņemot vērā, ka šī lapa ir ar gana lielu rakstu “uzkrājumu”, tad tajā esošās receptes laika gaitā ar jauniem foto tiks pārpublicētas arī Egitas Virtuvē, bet pati Mājas Sirds paliks kā publiskā dienasgrāmata, kurā dalīšos domās, burkšķēšu un priecāšos par lietām, kas ir ārpus virtuves.

Laipni lūgti apmeklēt

http://www.egitasvirtuve.lv/

un sekot tās jaunumiem ne tikai Facebook (Egitas Virtuve), bet arī manos Twitter @egitazz un Instagram (@egitasvirtuve ) kontos.

1 thought on “Par mani / Kontakti”

 1. Sveiki!

  Interesējos, vai Jūsu mājaslapā ir iespējams ievietot rakstu? No savas puses piedāvāju kvalitatīvu rakstu, par kura tematiku un saturu varam vienoties, lai tas atbilst arī Jūsu rakstu specifikai.
  Kā piemērs, šis raksts, kurš ir ticis iepriekš veidots: http://www.zz.lv/reklamraksti/dazas-pazimes-pec-kuram-meklet-bernam-draudzigu-zobarstniecibu-231943 , bet varu arī atrast kādu specifiskāku piemēru Jums, ja ir vēlme.
  Šāda veida raksts būtu labs papildinājums Jūsu mājaslapai un tās lasītājiem, kā arī es iegūtu neitrālu atsauci uz mājaslapu, kura ir iekšā rakstā. Piemēram, kā dotajā rakstā uz Apines Klīniku.

  Ja ir kādi jautājumi, tad droši sakiet.
  Gaidīšu atbildi no Jums!

  Paldies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *