Saka, ka slaidējot ir daudz jālieto šķidrums. Sēžu, skatos uz savu litrīgo tējas krūzi, kura plikuši kādi 400ml. Tos pieveikusi, būšu izdzērusi dienišķos 2l. Un tad viss – pietiek!

Pietiek nevis šķidruma, bet šīs tējas. Pāris dienas dzerot piparmētras, pat uz kožļājamajām gumijām skatīties negribas. Vienīgais pozitīvais ir, ka gulēt es aizeju laicīgi – ap pusnakti. Kādam liksies, ka nav nemaz tik laicīgi, bet salīdzinot ar plkst 3:00 no rīta, tas ir progress. Meklēšu aizstājēju. Pliks ūdens pie sirds neiet, kumelīšu tēja uzdzen nelabumu un liekas, ka ir slimojamais laiks. Pārāk daudz jau nu tā izdzerta, guļot ar 38.5° temperatūru. Ko nu lai ņem vietā? 

Varētu pat divas sameklēt. Dienas pirmajai pusei uzmundrinošu, otrajai nomierinošu. Par pirmo zinu – piemājas lielveikalā ir tēju bodīte, kurā ir garšīgs tēju kokteilis ar pu-erh, matē un vēl kaut ko. Gan vielmaiņu stimulēs, gan uzmundrinās. Par vakara litru gan ir smagas pārdomas. Noteikti paņemšu kaut ko tādu, ko pēc tam pat dzert negribēšu 😀