Laikam beidzot esmu sagurusi pavisam. Jau kādu brīdi gribas kaut ko tādu. Nu TĀĀĀDU – lielu, skaistu, gaišu, pacilājošu un uzmundrinošu. Tikai nezinu kas tas ir un kur to dabūt.

Vienmēr ir gribējies paskatīties, kas notiek piemēram krišnaītu semināros un lekcijās. Nez kādēļ esmu iedomājusies, ka visi sēž uz spilveniem, kūpot smaržu kociņiem un skanot attiecīgai mūzikai kāds stāsta par dzīvi no viņu reliģijas viedokļa, pēc tam tēja ar samosām un neskaidro jautājumu pārrunāšana. Viss tā mierīgi, plūdeni – bez stresa, stīvām sejām un biedēšanas par grēku 🙂  Mēģināju sameklēt internetā, jo zinu, ka Baronielas namā un kādā dzīvoklī Pārdaugavā notiek šādas sanākšanas, bet neko neatradu. Varbūt tas arī labi, jo tās mājaslapas, kas atradās bija nepatīkamas. Ļoti virzītas uz naudu, seksu un panākumiem, nevis harmoniju kā tādu. Arī ziedojumu apjoms interesants – 30-40Ls. Saprotu, ka nekas nav par velti, bet pārāk jau bizness un naudaskāre, nevis garīgums, spaucas ārā pa visām vīlēm…

Zinu, ka kādu dienu, kad būšu no sava aizputināta sūnu ciema tikusi ārā viena pati, noteikti ieiešu Barona ielā un uzzināšu, visu, kas mani interesē, bet šobrīd laikam jāļaujas nelielai sevis žēlošanai – ne vienmēr var un vajag būt stipram, visu varošam un spējīgam.