Jūtu, ka Garage Hard Lemonade būs šīs vasaras favorīts!Nonāca pie manis degustācijai sešpaka ar Carlsberg grupas jauno kokteili Garage Hard Lemonade, kas Skandināvijas tirgū – Somijā un Dānijā, ienāca jau pagājušajā gadā ap šo pašu laiku, un vismaz pats Carlsberg izdarījis kopsavilkumu, ka šis dzēriens “..has achieved a very positive consumer response”.

Jāsaka, ka Garage Hard Lemonade ir tipisks vasaras dzēriens – viegls, atvēsinošs, viens no tiem, kurus karstā brīvdienā sāc ar vienu, dzer visu dienu, bet pat nenoreibsti – atšķirībā no lielā vairuma gatavo kokteiļu, šis ir salīdzinoši vājš – tikai 4,6%. Garša nav salda, drīzāk pretēji – kā pagaršojot citronu/laima sulas ekstraktu pa tiešo no pudelītes. Galīgi nav mēģinājuši sabojāt visu ar pārliecīgu cukura daudzumu, kaut gan, kas zina – sastāvs uz etiķetes nav norādīts. Tā kā man tomēr interesēja, tas cukurs un kalorijas, tad izvilku no MyFitnessPal, ka cukuram tur nevajadzētu būt vispār,  bet vienā pudelītē ir ap 165 kalorijām. Meklējot tālāk, jo cukura neesamība šādā dzērienā nav iespējama, uzgāju ražotāja informāciju, ka cukurs ir gan, pie tam pudelītē 21,45g, bet patiesais kaloriju skaits – 181,5kcal (salīdzinājumam – tādā pašā tilpumā Coca Cola ir 35g cukura un 138,6kcal). Kas vēl lācītim vēderā – no kā tad stiprums? Izrādās – no augļu vīniem, tad jau sanāk, ka patiesībā šī limonāde ir vīna kokteilis. Tas arī izskaidro, kādēļ es nevarēju sagaršot nevienu no popolārākajiem gatavo, it kā līdzīgo, kokteiļu pastiprinātājiem – džinu, šņabi.

Jā, Garage Hard Lemonade man garšoja, visticamāk es to arī izvēlēšos kā šīs vasaras top dzērienu piknikos un brīvdabas pasākumos, bet šiem laikapstākļiem tas vēl ir pārāk vasarīgs, līdzīgi kā aukstā zupa. Neko darīt – gaidām vasaru!!